Řešení imigrace konečně tady! Značka- zaplať!

25. 08. 2015 15:18:59
Chcete se zbavit problémů s imigranty? Chcete lepší život pro sebe a své děti? Řešením je- Naše Země! Že jste o tom nikdy neslyšeli? Nevadí, vysvětlím.

Projekt Naše Země se profiluje jako naše poslední naděje na život, na který jsme zvyklí. Zabývá se, jak sám tvrdí, největším problémem, který postihuje každého občana a našel jeho řešení. Tím je minimálně 200 Kč z Vaší peněženky.

Hlavní problém vidí "hnutí" v reportážních relacích, které nás přesvědčují o tom, že s tímto problémem se již nedá nic dělat. Podle organizace podnikla naše vláda všechny kroky k tomu, aby rozvinula imigraci v České republice, například pomocí výstavby nových detenčních center, zvýšením financí na zajištění ochrany uprchlíků. Řadoví občané jsou tedy lidově řečeno v loji.

Hnutí nabízí velice stručný program, zřejmě proto, aby byl pro všechny snadno pochopitelný.

  • Chce najít vhodné řešení, jak zakročit proti momentální uprchlické krizi.
  • Zavede naprosto revoluční systém, který nás jednou provždy imigrantů zbaví.
  • Tento systém zavedou spravedlivou a humánní cestou, která nikterak neovlivní uprchlíky, ale pouze je zavede do jejich původní vlasti.
  • Pro splnění výše zmíněného sestavili tým předních lobbistů, advokátů, politicky zájmových osob a mediálně významných osob.

Komentář:

  1. Je sice hezké, že hnutí se snaží najít řešení, ale o to se pokouší téměř půlka světa. Prakticky přes půl roku vedeme v tomto ohledu bezvýsledný boj.
  2. Zajímavé je, že není nikde napsáno, o jaký naprosto revoluční systém jde. Slovem "revoluční" bývá v teleshopingu označován každý kráječ po dobu dvaceti let.
  3. Humánní cesta, která uprchlíky neovlivní, pouze je pošle zpět odkud přišli. Zajisté člověka neovlivní, že s ním bude nakládáno jako s parazitem a bude odeslán zpět do země, kde zuří válka. Jistě to jedince nepoznamená, nebude mít pocit méněcennosti a v budoucnu bude děkovat České republice za výbornou školu života.
  4. Těším se na pana Rittiga jakožto předního lobbistu, který dá své "těžce" vydělané miliony na humánní cestu a pomůže se uprchlíkům vrátit zpět do jejich původních vlastí. Třeba si z toho nakonec nebude chtít ulít ani korunu.

Že Vám to všechno připadá jako špatný vtip? Po přečtení emailu od tohoto neexistujícího hnutí jsem měla stejný pocit. Apel, který po přečtení nabádá, jak podpořit, je jenom důkazem toho, že někteří se chytnou jakékoli příležitosti k vydělání peněz.

"Pokud hnutí finančně nemůžete podpořit, odešlete prosím tento email svým přátelům, nebuďte lhostejní!"

Takže, co tedy dělat, když k vám dorazí tento mail? Buď nakoupit takzvané bitcoiny a zaplatit blbečky, kteří si jednoduše vystřelili z naštvaných a zoufalých lidí pro vlastní zisk. Nebo se pokusit poslat odpověď s dotazy, jak někdo může být tak stupidní a sledovat jak se vám mail vrátí, jelikož adresa neexistuje. Nebo opravdu tento mail poslat dál a doufat, že vaši přátelé nejsou pitomí.

Zdravím tímto paní magistru Sabinu Strakovou, která je pod touto stupiditou podepsána. Krátký vzkaz pro Vás paní Straková- Přece nemůžu podpořit hnutí, které mi ani nezodpoví na dotaz: "Zdali si ze mě dělá srandu?"

Autor: Aneta Machová | úterý 25.8.2015 15:18 | karma článku: 22.10 | přečteno: 1623x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Jiří Herblich

Hledejte moudrost v otázkách Božství a naleznete moudrost života projeveného

Jedná-li člověk moudře, jedná s mírou Božskou, která bytuje v nás. Moudrost se skrývá a vytváří závoj, který zahaluje celého člověka a to proto, aby moudří lidé byli chráněni od života, který plyne z nevědomosti.

29.2.2024 v 7:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 24 | Diskuse

Olga Medová

Mluno, električina, síla blesková

Green Deal. Obnovitelné zdroje. Fotovoltaika. Elektromobilita. Udržitelnost. Blackout. Náklady za energii. Úsporná opatření.

28.2.2024 v 21:25 | Karma článku: 10.19 | Přečteno: 211 | Diskuse

Yngvar Brenna

Oseto

- sice ještě zdaleka nemá žádný norský hospodář, ovšem o zemědělství můžeme psát i tak, čímž navazuji na předchozí článek.

28.2.2024 v 20:50 | Karma článku: 5.38 | Přečteno: 105 |

Luboš Vlasák

Návrat politických mrtvol

Zrovna nedávno jsem se od srdce zasmál, když jsem četl vtip o tom, jak trenér cviků čínského císaře, sám sexy mozek a upocený předseda unie mimozemšťanů Jiří Paroubek, vážně jedná s komunisty...

28.2.2024 v 18:00 | Karma článku: 12.67 | Přečteno: 395 | Diskuse

Ladislav Jílek

Blíží se jaro

A to nás inspiruje k různým aktivitám. Cítíte již takové nutkání? Mám tady námět, který by třeba mohl někoho zaujmout.

28.2.2024 v 10:34 | Karma článku: 10.42 | Přečteno: 141 | Diskuse
Počet článků 56 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1905

Blog založený na subjektivních názorech o zdánlivě reálných věcech. 

Pokud se chcete na něco zeptat, napište: aneta-machova@email.cz. Upozornění - od jisté doby nediskutuji ve veřejné diskusi, pouze soukromě, díky za pochopení. 

Seznam rubrik

více

Zemřela slovenská moderátorka, oblíbený byl její pořad, který pomáhal dětem

Zemřela moderátorka a logopedka slovenské dětské televizní stanice JOJko Lucia Palugyayová. Bylo jí 47 let. Na...

Šlo o rozhovor, hájí Gondíková s Benešovou focení do pánských časopisů

Herečky Adéla Gondíková (50) a Lucie Benešová (49) jsou spolužačky z konzervatoře a přátelí se už přes třicet let. V...

Brzobohatý řádil v šatech a paruce. Poprvé veřejně jako Tiffany Richbitch

Ondřej Gregor Brzobohatý (41) vystoupil poprvé veřejně v šatech jako drag queen Tiffany Richbitch. Byl hostem druhého...

Princ William zrušil na poslední chvíli z osobních důvodů účast na akci

Britský princ William (41) odřekl svou účast na úterní vzpomínkové slavnosti na hradě Windsor. Na bohoslužbu za...

Menzelová pomáhá nemocnému Víznerovi. Byl bys hrdý, vzkázala manželovi

Olga Menzelová (46) poslala prostřednictvím Instagramu dojemný vzkaz svému zesnulému muži Jiřímu Menzelovi k jeho...